Prisijungimas nariams

Naudotojo vardas 
 
Slaptažodis 


Užmiršote slaptažodį?
Užmiršote prisijungimo detales?

Kaip tapti nariu

Asociacijos veikloje dalyvauti ir tapti jos Nariais kviečiami visi fiziniai ir juridiniai asmenys, susiję su energetikos sektoriumi. Nariais gali tapti asmenys, atliekantys tyrimus, vykdantys taikomuosius projektus energetikos ekonomikos srityse ir kiti energetikos sektoriaus ekspertai. Taip pat laukiami universitetų ir aukštųjų mokyklų dėstytojai bei aktyvūs studentai.

EEA asociacijos nariai įgyja Tarptautinės energetikos ekonomikos asociacijos narių  teises ir turi galimybę aktyviai dalyvauti jos veikloje. Tai suteikia išsamesnį ir platesnį supratimą apie šiandieninę  energetikos ekonomiką, politikos formavimą, teoriją bei egzistuojančią praktiką.

Energetikos ekonomikos asociacija informuoja savo narius apie tarptautinius renginius, todėl jos nariai turi galimybę gauti pačias naujausias žinias apie aktualias problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria energetikos sektorius.

Norintys tapti asociacijos nariais, pateikia asociacijos vadovui laisvos formos prašymą. Asociacijos nario statusas suteikiamas valdybos sprendimu.